BlackNet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FAC SERVERE DE CS !

2 participanți

In jos

FAC SERVERE DE CS ! Empty FAC SERVERE DE CS !

Mesaj Scris de w3b Joi Aug 05, 2010 11:34 am

Fac server de CS !

MOD-uri: War3ft , GG (Gun-Game) , JB (Jail-Break) ,DTH (DeathRun) , ZM (Zombie) , Simplu , SPH (SuperHero) , UWC3NG , CSDM (Respawn) , HDNS (Hide'n Seek) , DBM (Diablo Mod) , SJM (Soccer Jam Mode) , BZM (Biohazzard Zombie Mod) , ZSM (Zombie Swarm Mod) , ZPM (Zombie Plague Mod) , AFM (American Football Mod) , CPF (Capture the Flag) , PM (Paintball Mod) si BB (Servere TIP Mario cu constructii !)

CERINTE PC: sa ruleze pe minim 215 Rami placa video 128 procesor 2200+ Hard 25GB placa de baza Pentium IV (4) !
CERINTE NET: Net de minim 4 MB sau 2 MB ! Ip-ul sa fie static !adik sa inceapa cu 2 cifre -=> 92.XXX.XXX.XXX:27XXX ... IP port il puneti care vreti !

DETALII: Serverul vi-l voi face NO-LAG! Pentru cei care vor dori si forum va voi face cu cea mai mare placere -=> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ! Este forumul meu de la fostul meu server de CS Acum este inactiv si serverul si forumul deci ADMINILOR de pe forum nu va faceti probleme ca as putea sa fac reclama deci rog sa nu stergeti acest topic ! SITE-ul l-am pus doar sa vada dak le place cum este facut ! eu am numele acolo xFeNIX dar am trecut prin multe schimbari !

Pentru toti cei care vor citi acest topic vreau sa inteleaga ca ei au de indeplinit doar ce am scris eu mai sus de restul ma ocup eu !
Pentru CONTACT add Y/M -=> k_gula_k3


Ultima editare efectuata de catre w3b in Joi Aug 05, 2010 11:49 am, editata de 2 ori
w3b
w3b
Level 1
Level 1

Mesaje : 10
Puncte : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Tr Severin

Sus In jos

FAC SERVERE DE CS ! Empty Re: FAC SERVERE DE CS !

Mesaj Scris de Valiii. Sam Aug 21, 2010 11:57 pm

Mutat la -> Discuti Generale
Valiii.
Valiii.
Administrator
Administrator

Mesaje : 88
Puncte : 195
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/05/2010
Varsta : 28

https://bknet.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum